Rengarenk Atkı Modelleri

Kış aylarının olmazsa olmazı bere ve atkı modelleri. Hem sağlığımızı korumamız hem de şıklığımızı tamamlamamız açısından önemli birer aksesuar aynı zamanda. Aslında beğendiğiniz atkı modellerini daha büyük ölçülerde örerek şal şeklinde de kullanmanız mümkün. Ama atkının hafifliği kullanım açısından daha uygun.

Örgü Bere ve Şapka Modelleri

Bu sene kış soğuk geçecekmiş, bu da demek oluyor ki bizler de atkı, eldiven ve örgü bereleri sıklıkla kullanacağız. Busene örgü bere modelleri ayrıca çok moda olacak, ancak genellikle şapka tazrı modelleri daha fazla göreceğiz sanırım. İşte size birkaç tane örnek…

Örgüye Başlamadan Önce Örgü Modeline Karar Vermek

Bütün örgü modelleri için geçerli olan, örülecek şey ne olursa olsun, öncelikle zihnimizde bir fikir oluşturmalıyız. İpe karar vermeli daha doğrusu öreceğimiz örgü modeline göre ipimizi seçmeliyiz. Örgünün örneğine ve örgü modeline karar vermeli ona göre ipimizi almalıyız. Bu gerçekten önemli bir noktadır. Bu bütün el işi modelleri için geçerlidir aslında. Örme tekniklerini de en azından temel olanları bilmenizde size fayda sağlayacaktır. Örgü örneklerine karar vermek için internet sitelerinden faydalanabilirsiniz ki bu gerçekten büyük kolaylık.

Çeşit Çeşit Örgü Yaka Modelleri – Örgü Flar Örnekleri

Son birkaç senedir ama özellikle bu sene montların, mantoların, ceketlerin üzerine takılan örgü flar, örgü yaka modelleri çok moda oldu. Tabii duruşu da çok güzel, özellikle renk ahengi yakalanırsa çok hoş duruyor. Aşağıdaki örgü modellerine ve özellikle örgü atkı modelleri kategorisine bir göz atın, eminim beğeneceğiniz bir model çıkacaktır. Hem örmesi kolay, hem de duruşu ile fark yaratan modeller.

Çok Şık Panço Modelleri

Çok pratik ve kısa panço modellerine bayılacaksınız, boğazlı olması sizi atkı kullanma gerekliliğinden de kurtarıyor.Bir örnek saç bandına dikkat..

panço

 Üstteki panço geniş lastik örgü üzerine pirinç olarak örülmüş ve yaka da lastik olarak örülüp tamamlanmış. Alttaki panço modeli de aynı şekilde yapılmış.

panço 

 

 

 

 

Örgü Atkı Modelleri – Örgü Bere

Örgü atkı olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda örgü yaka olarakta uygun olan tam kışlık bir model.Beresi ile uyum içinde ve gerçekten çok şık.

örgü atkı modelleri

 

Bere ve Atkı Örnekleri

Hem atkı hem de şal olarak kullanabileceğiniz beresi ile 2 li takım çok şık krem rengi atkı örnekleri, diğer atkı örneklerine atkı modelleri ve şal modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

atkı örnekleri

Atkı da bere de kalın iple ve büyük numara şişle haroşa olarak örülmüş.Uçlarına ise püskül yapılarak tamamlanmış. Çok basit ve çok hoş bir atkı modeli.Kolay gelsin

Örgü Pelerin Modelleri

Bir zamanlar çok moda olan örgü pelerin modelleri bu sene geri geldi,hem kullanışlı hem de şık duran bu pelerin modellerini beğeneceksiniz.

pelerin

pelerin

 İkisi de birbirinden şık ve hoş 1. pelerin modelini isteyenler için ayrıntılı fotoğrafını gönderebilirim. 2. pelerin modelinde ise grinin tonları ve mor kullanılmış ve spor bir model olmuş.Yaka ayrı bir hava katmış.

 

Örgü Eldiven ve Bere Modeli

Birbirinden hoş ve renkli örgü eldiven ve bere takımlarını çok beğeneceksiniz.

örgü eldiven

Gırcıllı ipten haroşa örgü olarak örülmüş kışlık örgü eldiven ve bere modeli.Özellikle renklerin uyumu gerçekten çok hoş.

 

örgü eldiven

Parmaksız, saç örgü şık bir örgü eldiven modeli.

Tığ İşi Bere Atkı Eldiven

Atkı bere ve eldiven kış aylarında herkes için en gerekli aksesuarlardır ki; bir de tığ işi atkı bere ve eldiven örerseniz aynı zamanda çok hoş bir şıklığa kavuşursunuz.

tığ işi bere

tığ işi bere